Rozwiązania dla gastronomii i HoReCa
Targi


Uczestniczymy we wszystkich najważniejszych krajowych wydarzeniach branżowych i światowych imprezach wystawienniczych, zarówno jako wystawca, jak i odwiedzający. Jest to dla nas świetna okazja do spotkań oraz wymiany międzynarodowych doświadczeń. Inspirują nas do podejmowania kolejnych działań, którymi można zainteresować naszych klientów.

 
Jesteśmy wystawcą na takich imprezach targowych jak EuroGastro, IFFA, PolagraTech czy RetailShow. Organizowane przez nas Międzynarodowe Targi Technologii i Przetwórstwa Spożywczego Gastrosilesia to jedno z największych wydarzeń dedykowanych sektorowi HoReCa w Polsce. Podczas V edycji tego wydarzenia, która miała miejsce w 2018 r., odbyły się dwa widowiskowe konkursy: IV Kulinarny Puchar Śląska szkół gastronomicznych oraz I Ogólnopolskie Mistrzostwa Kelnerów. Nowatorska formuła konkursu zwróciła uwagę wielu przedstawicieli branży i zgromadziła wielu pasjonatów tego zawodu.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych edycji największych spotykań branżowych, a wraz z nimi kolejnych dyskusji, spotkań i nowych pomysłów. Nie chcemy być jedynie sprzedawcą czy dostawcą. Angażujemy się w życie branży, wspieramy ją i staramy się pomagać w rozwiązywaniu problemów, z którymi się zmaga.