Produkcja, badania i rozwój
Technologie
Opracowujemy, tworzymy i wdrażamy technologie dla przemysłu mięsnego i przetwórstwa spożywczego.

Firma od ponad 25 lat nieprzerwanie rozwija się, zarówno jako dostawca specjalistycznego wyposażenia dla zakładów przetwórstwa mięsnego, jak i ekspert w zakresie innowacyjnego podejścia do produkcji i biznesu. Nasz dział badawczo-rozwojowy projektuje i wdraża do produkcji kompletne linie technologiczne.

Dzięki dotychczasowym inwestycjom rozszerzyliśmy działalność firmy o sferę produkcyjną, w ramach której opatentowaliśmy nasze rozwiązania. Posiadamy patenty m.in. na komorę do szybkiego schładzania, kije wędzarnicze Diamant Line oraz technologię wtórnej pasteryzacji.

Głównym powodem rozszerzenia działalności produkcyjnej jest potrzeba tworzenia dedykowanych rozwiązań, które usprawniają procesy oraz podnoszą wydajność i efektywność linii technologicznych w zakładach przetwórstwa mięsnego i spożywczego.
 

Wspieramy naszych klientów w projektowaniu technologii wytwarzania innowacyjnych produktów spożywczych. Dopasowanie optymalnego procesu pozwala osiągnąć wysoką skuteczność produkcji, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i odpowiednią rentowność.

O wysokiej jakości oferowanych przez nas usług świadczą setki wdrożeń i instalacji, a także wieloletnia współpraca ze znanymi na świecie producentami i dostawcami. Specyfika i wszechstronność naszej działalności stawia nas w czołówce największych firm w branży nie tylko pod względem jakościowym, ale przede wszystkim ekonomicznym.

Firma Weindich, wraz ze swoim centrum logistycznym i serwisowym, ma strategiczne położenie na mapie Europy Środkowo-Wschodniej. Znajduje się przy kluczowym szlaku komunikacyjnym łączącym Europę Wschodnią z Zachodnią. Dzięki dostępowi do szybkich dróg tranzytowych stanowimy dogodnego dostawcę wyposażenia i usług dla klientów z całej Europy.