Przemysł mięsny i spożywczy
Szkolenie personelu zakładów mięsnych z technologii BladeStop i Glovecheck
Szkolenie personelu zakładów mięsnych z technologii BladeStop i Glovecheck

Doradcy Weindich przeszkolili operatorów pił taśmowych w znanym zakładzie przetwórstwa mięsnego. Przedmiotem szkoleń były technologie BladeStop i GloveCheck zastosowane w piłach Scott, których firma Weindich jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Technologie te znacznie podnoszą bezpieczeństwo produkcji w procesach przetwórstwa mięsnego i pozwalają zmniejszyć ryzyko poważnych obrażeń ciała. BladeStop to innowacyjna technologia sprawiająca, iż w momencie wykrycia niepożądanego kontaktu operatora piły z ostrzem następuje natychmiastowe, błyskawiczne zatrzymanie pracy piły.  Ten system wraz z technologią GloveCheck, czyli wykrywania obecności rękawiczek operatora daje niezawodność oraz pewność najlepszego wyboru.

Cytując Dyrektora Generalnego jednego z największych zakładów mięsnych na świecie „Unikalne możliwości wykrywania i szybkiego zatrzymywania BladeStop są różnicą między lekkim skaleczeniem a amputacją palca, czy kończyny”. Technologia BladeStop wraz z systemem Glovecheck sprawia, że praca nawet w trudnych warunkach jest w pełni bezpieczna, a ryzyko obrażeń jest zniwelowane do maksimum.  

Piły Scott, które są wyposażone w w/wym innowacje skonstruowana jest z najwyższej jakości podzespołów. To także zapewnia higienę i bezpieczeństwo. Piła z technologią BladeStop jest najszybciej zatrzymującą się piłą na rynku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że sprzedano już ponad 1200 sztuk pił Scott w ponad 30 krajach. Jest też piłą, która zdobyła wiele znaczących nagród. Zwiększ bezpieczeństwo w swoim zakładzie przetwórstwa mięsnego poprzez wdrożenie tych technologii i zmniejsz do minimum ryzyko obrażeń u swoich pracowników.  Skontaktuj się z doradcą firmy Weindich, aby uzyskać pełną listę dostępnych modeli i opcji BladeStop.

Weindich jest jedyną firmą w Polsce, która dostarcza m.in. piły firmy Scott wraz z technologią BladeStop i Glovecheck. Skontaktuj się z naszą wyspecjalizowaną kadrą doradców technicznych i dokonaj słusznego wyboru.  Weindich dodatkowo przeszkoli Twoich Pracowników tak, aby praca piły była jak najbardziej wydajna i bezpieczna.