Przemysł mięsny i spożywczy
Weindich w katalogu Made inSilesia
Weindich w katalogu Made inSilesia

Tak prezentuje się #Weindich na łamach najnowszego, prestiżowego katalogu InSilesia, którego promocja zaplanowana jest na najważniejszym wydarzeniu gospodarczym tego roku - EXPO DUBAI 2020 , podczas Śląskiego Tygodnia Regionalnego, a także rozpowszechniany podczas wiodących, międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym oraz w polskich i zagranicznych placówkach dyplomatycznych. Celem katalogu jest  ukazanie potencjału gospodarczego Województwa Śląskiego, jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu.

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (czyli ŚCOIE), które działa w ramach Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego - Katowice przygotowało katalog „made inSilesia”, czyli katalog produktów i usług eksportowych i zaproponowało nam w nim udział.  

Nadrzędnym Celem wydawnictwa jest przedstawienie potencjału gospodarczego Województwa Śląskiego, jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu i dlatego nasze produkty i usługi eksportowe cieszące się dużym zainteresowaniem na świecie mogły w pełni reprezentować Województwo Śląskie na łamach katalogu „made inSilesia”.  Katalog będzie rozpowszechniany podczas międzynarodowych, wiodących eventów o charakterze gospodarczym, np. wystawy, targi, konferencje czy fora gospodarcze, m.in. poprzez Zagraniczne Biura Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) oraz polskie i zagraniczne placówki dyplomatyczne. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Śląsk!

Weindich – Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii WEINDICH oferuje maszyny, urządzenia i akcesoria dla branży spożywczej, gastronomii i HoReCa.

Od ponad 30 lat łączy swoje doświadczenie i tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Weindich to marka znana na rynku jako dostawca maszyn i urządzeń w większości dla przemysłu mięsnego, ale też do branży gastronomicznej i pozostałego przemysłu spożywczego. Od ponad 30 lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt największe zakłady mięsne i przetwórnie, a także małe i duże lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. Łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów z całego świata, projektując kompletne linie technologiczne, które są implementowane na rynku polskim i zagranicznym.

Zapraszamy do lektury!

Katalog do pobrania