Przemysł mięsny i spożywczy
Wiosna nadeszła – czas na grilla!
Wiosna nadeszła – czas na grilla!

Wielkimi krokami zbliża się majówka, a wraz z nią 2 maja. Większości z nas ten dzień kojarzy się z dniem flagi, choć przypada nań jeszcze jedno święto – dzień grilla.

Potrawy z grilla są uwielbiane przez Polaków – pyszna i soczysta karkówka, aromatyczne kiełbaski, rozpieszczające podniebienie szaszłyki i nie tylko. Grillowanie w Polsce swoją popularność zyskało w latach 90’ ubiegłego wieku, choć z zamiłowaniem zaczęliśmy to już w latach 80’. Grillowanie to polski klasyk, nie tylko przyrządzamy pyszne potrawy, ale także jest to świetna okazja na spotkania towarzyskie. Jeśli chcesz zapewnić sobie, bądź swojemu biznesowi najlepsze grille gastronomiczne, to mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Prowadzisz restaurację lub bar szybkiej obsługi i chcesz zainwestować w nowoczesne grille gastronomiczne na węgiel? W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości urządzenia, dzięki którym przyrządzisz na ruszcie wszystko czego dusza zapragnie; różne rodzaje mięs, warzywa lub owoce morza. W sprzedaży posiadamy grille wyposażone w kilka rusztów, wykonane ze stali chromowanej, na podstawie ze stali nierdzewnej. Przemyślana konstrukcja dostępnych w naszym sklepie produktów, ich wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia sprawia, że służą w nienagannym stanie przez długi czas. Szukasz czegoś innego? Nie ma problemu. Nasze grille produkujemy na miejscu, każda potrzeba klienta jest omawiana z doradcą. Nasza wyspecjalizowana kadra przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy zamówienia, od doradztwo aspektu technicznego, przez budżet, aż po ostatnie finalne wykończenia produktu. Zapewniamy również nasz własny serwis na miejscu, jak i z dojazdem do klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić urządzenie zastępcze na czas serwisu.

Nasze grille gastronomiczne węglowe są przystosowane do pracy w lokalach o dużym natężeniu gości. Można je użytkować w barach typu fast-food, zamówić do restauracji znajdującej się w miejscowości turystycznej, wykorzystać podczas imprezy plenerowej, wesela czy innego okolicznościowego eventu. Urządzenia wykonane z najwyższą starannością sprawdzają się w czasie różnych sytuacji. Już teraz zainwestuj w nowoczesne i praktyczne grille gastronomiczne na węgiel!