-->
Automatyczna maszyna pakująca Italian Pack Perseus

 
Italian Pack Perseus to w pełni automatyczne urządzenie zaprojektowane, aby spełnić wszelkie zapotrzebowania dotyczące różnych technologii. To co wyróżnia linie Perseus, to wysoka jakość, duża wydajność oraz bezpieczne rozwiązania, które są typowe dla najlepszych i dużo droższych produktów na rynku. Ciągłe doskonalenie naszej technologii pozwoliło nam stworzyć kompaktowe urządzenie, które łączy zalety zaawansowanych systemów z łatwą obsługą oraz wysoką niezawodnością. Możliwość dostosowywania linii Perseus oraz zintegrowania jej z dodatkowymi komponentami, aby spełnić wymagania kompletnych linii dozowania, uzupełniania, pakowania etc. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji linii pakujących, nasze biuro techniczne zapewnia kompleksowe rozwiązania uwzględniające przenośniki i taśmy rozładowcze, podajniki tacek, systemy dozujące, stacje wibrujące i inne. Urządzenia pakujące serii PERSEUS cechują się dużą wydajnością. Oferowany model wykonuje około 10 cykli na minutę w technologii MAP. Na jednym zestawie matryc można wykonywać proces pakowania w różnych technologiach. Specjalny system zwijania resztek folii, sterownik PLC z ekranem dotykowym do monitorowania parametrów pracy oraz dedykowany systemy wymiany matryc, to tylko niektóre zalety wyróżniające serię Perseus od innych konkurencyjnych rozwiązań.

Łatwe czyszczenie
Wygodne otwieranie urządzenia bez użycia narzędzi umożliwia codzienne utrzymanie maszyny w czystości.

Zabudowany układ elektroniczny
Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304, spawana rama, łatwy dostęp podczas czyszczenia.

Łatwe otwieranie
Dostęp do jednostek zgrzewania, próżni i łańcuchów transportowych przez przednie drzwi dla łatwego i szybkiego serwisowania i czyszczenia. Wymiana matryc również jest niezwykle prosta i szybka.

Dotykowy panel sterowania PLC
Ekran dotykowy 7.2’’, 65 000 kolorów, port USB, Ethernet, 99 programów, zintegrowana kontrola temperatury, zaawansowane ustalenia parametrów MAP oraz próżni sekwencyjnej.

Specyfikacja techniczna:
Wymiary zewnętrzne: 2937x885x 622mm
Obudowa: stal nierdzewna
Maksymalny rozmiar tacek: zależy od wybranej opcji matrycy (max 410 x 275 x 110)
Maksymalna szerokość folii: 480 mm
Maksymalna średnica rolki folii: 240 mm
Tryb pracy: automatyczny
Pompa próżniowa: Busch 100 m3/h
Sterowanie: Sterownik PLC i ekran dotykowy
Zasilanie: 3 x 400 V + N + PE – 50 Hz
Waga: 500 kg (zależna od opcji)
Wydajność (dla pompy 100m3/h): 7-8 cykli w MAP
Wykonanie matryc: anodyzowane aluminium