-->
Automatyczny system załadunku do tacek
Rozwiązanie, które jest szczególnie przydatne przy załadnku mięsnych produktów do tacek, gdzie można jednocześnie zastosować podajnik przekładek papierowych. Dodatkowo można cały system połączyć z podajnikiem do tacek tworząc w pełni automatyczny system odbioru produktu i załadunku do tacki, która została wcześniej ułożona na taśmie transportowej.

W trakcie procesu urządzenie odbiera i transportuje produkt do pojemnika. System można łatwo dostosować do wydajności linii produkcyjnej i szybkości przepływu produktu.

Hiszpańska firma Veserkal znana również jako TesiIndustrial Europa, S.L. jest wiodącym europejskim producentem urządzeń i maszyn dla automatycznych linii produkcyjnych i linii pakujących w przemyśle spożywczym i mięsnym. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz współpraca z największymi producentami maszyn do przetwórstwa zaowocowała ogromnym doświadczeniem i wieloma realizacjami. Veserkal specjalizuje się w produkcji systemów załadunku do tacek, systemów liniujących, automatów etykietujących, automatów ważących, systemów grupowania i sortowania jak i podajników tacek oraz podajników przekładek. Firma dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze, każdorazowo dostosowuje swoje rozwiązania do szczegółowych wymagań klienta. Dzięki temu linie produkcyjne oraz pakujące wyposażane w urządzenia Veserkal stają się wysoce zoptymalizowane i niezwykle wydajne.