Przemysł mięsny i spożywczy
Referencje, wyróżnienia
Mamy zaszczyt poinformować, iż Pan Jerzy Weindich, Założyciel i Współwłaściciel firmy Weindich, został wyróżniony odznaką honorową za wieloletnią, rzetelną i uczciwą pracę na rzecz polskiej gospodarki. Najwyższe Odznaczenie Rzemieślnicze – Szablę im. Jana Kilińskiego.


Otrzymaliśmy złoty medal MTP Polagra nadawany podczas trwania targów Polagra 2021 - FoodTech za innowacyjną technologię zastosowaną w pile taśmowej BladeStop, która zaprojektowana została z myślą o zmniejszeniu ryzyka urazów podczas pracy w trudnych warunkach.


Firma Weindich oferuje urządzenia na najwyższym poziomie technicznym i jest doskonałym partnerem biznesowo-technicznym, godnym polecenia.
Andrzej Serwatka, Prezes


Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii WEINDICH jest pięciokrotym laureatem tytułu Solidna Firma.
Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.


Na podstawie długoletnich doświadczeń możemy z całą odpowiedzialnością uznać firmę Weindich za w pełni kompetentną, rzetelną, działającą profesjonalnie w oparciu o europejskie i światowe standardy obsługi klienta.
Irena i Bonifacy Berger                   


Otrzymaliśmy certyfikat Przejrzysta Firma nadawany za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich Dun and Bradstreet Poland.


Dotychczasowa wieloletnia współpraca potwierdza rzetelność firmy Weindich oraz terminowość realizacji składanych zamówień.
Wiesława Nowak, Viceprezes Zarządu


Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii WEINDICH jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.


Firma Weindich dała poznać się jako lojalny partner, bardzo dobrze wywiązujący się z przyjmowanych zleceń i doskonale potrafiący dostosować się do zmieniających się potrzeb klienta.
Sławomir i Elżbieta Wiesiak, Właściciele                  


Jesteśmy lauretem nagrody Acanthus Aureus przyznanej podczas Targów Polagra-Tech 2011 za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Weindich i z całym przekonaniem możemy ją polecić jako rzetelnego i świadczącego wysokiej jakości usługi partnera we wspólnych przedsięwzięciach.
Zbigniew Szubryt, Prezes Firmy