Przemysł mięsny i spożywczy
ArchiGastro
ArchiGastro
ArchiGASTRO w ramach swojej działalności wykonuje projekty technologiczne dla branży HoReCa, spożywczej oraz mięsnej. Nasze usługi są skierowane do wszystkich osób związanych z branżą, a także szukających rozwiązań i pomysłów na własny biznes.

 
Świadczymy usługi konsultacji, planowania, projektowania i wyposażenia wnętrz w sprzęt dla branży Ho-Re-Ca na terenie całej Polski. Przed przystąpieniem do pracy projektowej świadczymy usługi inwentaryzacyjne, w przypadku braku dokumentacji stanu istniejącego.

 
Zapewniamy projekt, który pokazuje prawidłowy układ pomieszczeń i ciąg technologiczny (droga od surowca do wyrobu gotowego), jak również lokalizację poszczególnych urządzeń, punktów wodnych, pod każdą inwestycję. Na życzenie klienta dostarczamy wizualizację 3D.
 
Klienci, którzy decydują się na współpracę z Naszą Firmą - w przypadku zakupu i montażu sprzętu - projekt wykonywany jest gratis.
W przypadku, gdy Państwo dopiero planują inwestycję - istnieje możliwość wykonania projektu za niewielką opłatą.
Jeżeli zdecydują się Państwo na wykonanie inwestycji przez Naszą Firmę - opłata ta jest zwracana Inwestorowi na etapie zakupu sprzętu.

Kompleksowe projekty przygotujemy wg ustalonego harmonogramu prac projektowych, który obejmuje w kolejności:
  • faza konsultacji (+ ew. inwentaryzacja)
  • faza projektu koncepcyjnego (+ wycena wstępna)
  • faza projektu technologicznego (+ wycena szczegółowa)
  • faza projektowania przyłączy 
  • faza montażu przez nasz Serwis 24h