Przemysł mięsny i spożywczy
Specjalistyczne Centrum Handlowe
Specjalistyczne Centrum Handlowe
Na powierzchni ekspozycyjnej ponad 2000 m² możecie Państwo obejrzeć, przetestować i kupić asortyment znanych marek i sprawdzonych producentów. Oferujemy Państwu możliwość szczegółowego zapoznania się z naszą wyspecjalizowaną ofertą produktów, skierowaną do przemysłu mięsnego i sektora HoReCa.


Fachowa obsługa centrum pomaga w doborze kompletnego wyposażenia zakładów przetwórstwa mięsnego, a także różnego rodzaju i wielkości zapleczy kuchennych w obiektach gastronomicznych oraz sklepów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 10 000 produktów, począwszy od przemysłowych maszyn, po drobny sprzęt i akcesoria dla szeroko pojętego przetwórstwa spożywczego. Nasza bogata oferta zawiera maszyny i sprzęt, które można podzielić na główne kategorie: maszyny dla przetwórstwa, wyposażenie sklepów, drobny sprzęt oraz akcesoria do utrzymania higieny i BHP.

 

Oferujemy możliwość wypróbowania produktu przed jego zakupem (opcja "try and buy") jak i organizacji pokazu działania urządzenia. Nasz wykwalifikowany personel doradzi i pomoże wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt.