Serwis Techniczny 24/7
Zakres działalności
Nasze centrum serwisowe to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie – wysokiej klasy specjaliści, którzy na co dzień rozwiązują skomplikowane problemy techniczne. Dostarczają klientom fachowe doradztwo w zakresie obsługi i konserwacji zakupionych u nas urządzeń. Aby osiągnąć lepsze rezultaty serwis współpracuje z naszymi wykwalifikowanymi technologami. Nasi serwisanci są dyspozycyjni i mobilni, dzięki czemu  czas reakcji jest krótki. Świadczą usługi serwisowe zarówno w siedzibie firmy, jak również u klienta.
 
  • Zdalna diagnostyka i wsparcie serwisowe – udzielamy wsparcia serwisowego przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Mamy dostęp do specjalistycznych aplikacji umożliwiających diagnostykę maszyn przez Internet. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdalnie określić pojawiające się błędy i przygotować się do naprawy serwisowej, co znacząco skraca czas potrzebny na zrealizowanie usługi.
  • Wynajem urządzeń – nasz park maszynowy obejmuje szereg maszyn i urządzeń. Serwisując u autoryzowanego partnera macie pewność, że dbamy o ciągłość Waszej produkcji. Istnieje także możliwość udostępnienia urządzeń zastępczych na cały okres naprawy.
  • Pomoc logistyczna – dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów oraz posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzkach maszyn przetwórczych, a nawet całych linii technologicznych.
 
  • Ostrzenie narzędzi tnących – wszelkiego rodzaju narzędzia tnące wymagające specjalistycznego ostrzenia zostaną u nas przygotowane do dalszej produkcji. Wykwalifikowany personel i sprzęt najwyższej jakości gwarantuje profesjonalne ostrzenie siatek, noży, maszynek do mięsa; tarcz i brzeszczotów do pił; noży do kutra.
  • Części zamienne – posiadamy bogato wyposażony magazyn części zamiennych do maszyn i urządzeń z branży przemysłu mięsnego, spożywczego i gastronomii. Nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiednich części zamiennych, a w razie potrzeby także ich wymianę. Zapraszamy na stronę: www.serwis24h.info
  • Komis maszyn i urządzeń – naszym klientom oferujemy pomoc, a także pośrednictwo w sprzedaży maszyn i urządzeń, które, stały się niewystarczające dla ich potrzeb.
  • Referencje i wyróżnienia – o wysokiej jakości oferowanych produktów i usług najlepiej świadczą referencje klientów oraz przyznane naszej firmie wyróżnienia i nagrody.